KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13524368
nr 1352 4368
Eric Olof Nilsson
(1888-1960), Sverige
Akvareller, 2 st, Motiv från Lund, en signerad. Motivet: 30x38 & 39x30 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 18:23:52
5/10 09:16:10
Eric Olof Nilsson
Läs mer om Eric Olof Nilsson